niedziela, 24 lutego 2013

52. A little of inspiration *-*


Wiem ze powinnam się tu pojawić wcześniej ale nie miałam dostępu do lapka więc nadrabiam zaległości. Dziś post z kilkoma inspiracjami Bardziej artystycznymi niż modowymi. Zamiłowanie do każdego przejawu sztuki jest dominującą częścią mojej osobowości więc sprawy pomimo ze również są przejawem wyobraźni i kreatywności, przechodzą na drugi plan. Przez ostatni tydzień dużo zastanawiałam się nad emocjami. Może to trochę dziwne, ale zastanawiałam się na tym czy ludzie umieją wyrażać woje emocje we właściwy sposób. Czy tłumienie ich w sobie zawsze jest tym złym wyjściem? Czasem zwykła obojętność jest o wiele „zdrowsza”. Ale niestety rodzi się kolejne pytanie. Czy jesteśmy zdolni do odseparowania od siebie emocji tych złych lub bolesnych od tych, które pozwalają mam cieszyć się życiem. Cóż nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale na pewno przyjdzie czas, kiedy sama spróbuję się choć na chwilę wyłączyć. Ciekawe czy mi się uda J
A tak z innej beczki : 7 marca mamy prezentacje projektów!! Super, że już tematy projektów będziemy miały za sobą :D prezentacja: "Magia Czekolady" prawie gotowa !

PaPa !

11 komentarzy:

 1. świetne inspiracje;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne inpiracje, nigdy takich nie spotkałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też powinnam się wziąć za projekt, ale jakoś tak ciągle schodzi to na drugi plan. No i zazdroszczę tematu... mniam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie zdjęcia są bardzo ładne! szczególnie ta animacja z dziewczyną i książkami :) dzięki za komentarz u mnie, chętnie weszłam na Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne inspiracje.. Masz dar do szukania takich cudów, bo ja jak wchodzę na loveit.pl lub inną stronę z inspiracjami zawsze witają mnie kreacje modowe:(

  Zapraszam: Kolorowe-spinki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię Twojego bloga ♥ a zdjęcia mega inspirujące :)

  aleksandra-jakuta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. amazing work!just love it!  -FASHION ILLUSTRATOR-

  -*-

  OdpowiedzUsuń
 8. Inspirujące zdjęcia, fantastycznie! :)
  kandulix.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń