czwartek, 19 lipca 2012

029. WAŻNA NOTKA !!! 100 OBSERWATORÓW

Hejo !!!
Dziś dość wyjątkowy post. Wczoraj wieczorem blog osiągnął...
 SETNEGO OBSEERWATORA!!!!
Bardzo się z tego cieszę. Podążając  za modą fejsbukowych fanpejdżów ( po co męczyć się z angielską pisownią? ) też postanowiłam takiego założyć.  Oto link:
Będzie bardzo wdzięczna każdej osobie, która polubi moją stronę.
Moim pierwszym planem miało być zorganizowanie konkursu z tej okazji, ale z powodu wyjazdu nie mam zbytnio  czasu na szukanie nagród dla was itp. Ale nie martwcie się postaram się go zrealizować do końca wakacji.

Drugą informacją jest fakt, że między piątkiem, a sobotą wyjeżdżam do Niemiec. Będę mieszkała w miasteczku Lahr, niedaleko granicy z Francją. Tylko 12 kilometrów od popularnego Europa Park- największego parku rozrywki w Europie. Niesamowita zabawa gwarantowana.  

Nie wiem dokładnie kiedy wrócę. Mogą być to tylko dwa tygodnie, ale może i miesiąc. Zawsze miałam problem z podejmowaniem decyzji, więc nad tą męczyłam się ok tygodnia. W końcu nie wiem ile zdołam wytrzymać z dala od znajomych ludzi i miejsc. Z drugiej strony uważam , że to dobra okazja, by odpocząć od tego co tutaj i naładować akumulatory na wrzesień i wszystkie trudności jakie wiążą się z 3 klasą gimnazjum i „skomplikowanym” życiem w świecie widzianym oczami troszkę świrniętej nastolatki. ( w końcu dystans to siebie samej to podstawa)

 Jak często będę mogła pisać posty jest jeszcze zagadką, ale na pewno o was nie zapomnę. Spróbuję opisywać to co mnie tam spotkało za pomocą liter i zdjęć dla was. Taki mini dzienniczek. Nie znam jeszcze dokładnej daty powrotu, ale jak na razie większym problemem jest znalezienie walizki która pomieści wszystkie moje rzeczy wraz z farbami, notatnikami, książkami, ołówkami  i wszystko co niezbędne dla takiego dziwaka jak ja J hahaha

Kończąc nudne paplanie o moich wakacjach wstawiam zdjęcie kresek, które pewnie większość  was z już w necie widziało. Chciałam was zapytać jaki rodzaj kresek wy najbardziej lubicie, jakie malujecie i który jets według was najładniejszy. :D

Kończę Pa Pa !!

2 komentarze:

 1. Świetne wakacje pozazdrościć ;)
  Mi się najbardziej podoba ten pierwszy i przeważnie taki sobie robię ;)
  Pozdrawiam ^_^

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję tylu obserwatorów! :)
  Już polubiłam :)
  Żadnego makijażu sobie nie robię :)
  Cudny wyjazd! Miłego <3 Baw się dobrze :D

  OdpowiedzUsuń