sobota, 7 lipca 2012

027. Dziwne...

Cześć !! :D
Jedna z notek "tych emocjonalnych". W ostatnich dniach dominuje ta zamyślona, nostalgiczna „ja” więc trudno mi jest dziś pisać o ciuszkach i trendach.
Może zbyt czasu spędzam na myśleniu, analizowaniu, wszystkiego? Nie wiem. Podczas ostatniego "twórczego wieczoru" narodziło się pytanie: Czy szczęście człowieka da się zamknąć w rydzach zwykłej, naukowej definicji?? Przecież dla każdego szczęście jest czymś innym...
Miłość to tylko uczucie. Każdy w naszym życiu szuka tego ”czegoś” co nada mu sens. Rzeczywistość jest inna. Już wiele osób walczyło z niesprawiedliwością rządzącą światem. I co to dało? Więcej rozwodów, więcej bólu. Samobójców. Rezygnują ze świata, którego nawet jeszcze nie poznali. Ale czy tak wiele tracą ? Skoro to tylko stek złych uczuć. Płacimy ogromne ceny za chwilę szczęścia, która i tak pryska jak bańka mydlana.  I co wtedy> jak żyć dalej ? Kiedy oczy puchną od nadmiaru leż? Kiedy serce pragnie przestać bić, bo każdy kolejny ruch boli coraz bardziej? Co robić ?> Szczęście ma swoją definicje: Szczęście jest emocją, spowodowaną doświadczeniami ocenianymi przez podmiot jako pozytywne. Psychologia wydziela w pojęciu szczęście rozbawienie i zadowolenie. Więc wróćmy do pytania: Czy takie uczucie da się wstawić w ramy sztywnej definicji??? Nie sądzę…..
Podsumowanie: Glowa boli od natłoku myśli. Zbyt wiele trybików w mojej mózgownicy pracuje 24h na dobę, by wieczorem sklecić w mojej opowieści choć stronę. Niestety od tworzenia nie da się wziąć wakacji. Pisarką na pewno nie mogę się nazwać, ja po prostu tylko piszę. A co z tego będzie??? Nie wiadomo. Taka jestem i tyle. Pokręcona, wnerwiająca, dziwna, ale naturalna. Nie udaje kogoś kim nie jestem i nigdy nie będę.
No to na koniec, no żeby nie było, aż tak nuuudno.
Co sądzicie o nowym wyglądzie bloga. Trochę zajęło zrobienie nagłówka i banneru, ale jestem zadowolona. Czekam na wasze opinie :)))
Nagłówek juz widzicie, a oto banner:
Pa pa !!!

6 komentarzy:

 1. Nagłówek świetny, przemyślenia trafne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham twój nagłówek .. :) Poza tym u mnie nowa notka :)
  http://make-a-joke-of-it-all.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nagłówek wygrałam w konkursie u Jowasii . :)
  W zamian za reklamę wybrałam niespodziankę . Dostałam chustę szarą w czaszki ♥ Przesyłka był u mnie dość szybko . .. mam ochotę pokazać ją w outficie , ale niestety jest za gorąco na skomponowania czegoś z użyciem chusty :)

  pozdrawiam , kama :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Ciekawe przemyślenia. Myślę że książka [delirium] Lauren Oliver spodoba Ci się. Polecam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. moim zdaniem nowy wygląd bloga fajnie się prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Celne przemyślenia, aż się zaczęłam nad tym zastanawiać...
  Nagłówek śliczny jest, widać, że dużo pracy w niego włożyłaś :) Baner już dodałam na swojego bloga :) Ehh... może i u mnie czas coś zmienić na blogu... ;)

  OdpowiedzUsuń