czwartek, 14 czerwca 2012

023. Dni Morza +Bransoletki Who

W weekend w moim mieście były Dni Morza. Wraz z grupą dzieciaków z mojej szkoły maszerowaliśmy w paradzie przebrani za Fale i Bauwany po mieśie. Było na prawdę super. Wszyscy krzyczeiśmy ustalone hasła, i machaliśmy kolorową bibułą. Ludzie do okoła robili zdjęcia wariatom, którzy robili najwięcej chałasu, czyli nam. nie a to jak mieć klasę pełną ludzi napędzanych kofeiną :))) W autobusie wszyscy dziwili się, dlaczego wszyscy są tacy neibiescy a ja ze śmiechem opowiadałam o naszych planach. Uwielbiam takie imprezy! Tak wyglądałam:  Nie jest to nic specjalnego. W końcu nie ma się wyboru, jeśli mieliśmy być cali na niebiesko.

Przy okazja chciałabym opowiedzieć wam o bransoletkach WHO. Jakiś czas temu dotarło do mnie moje cudo wygrane na jednym z blogów. Mój BREATH na bordowym sznureczku mam niemal codziennie na ręce. Jest dla mnie mega ważna. W mojej pokręconej psychice największą rolę odgrywają symbole, więc wystarczy na nią spojrzeć w ciągu dnia i od razu czuję się lepiej. Gorąco polecam tą firmę. Zamawiaćmożecie tutaj. WHO :D
Życie jest skomplikowane. Ludzie cały czas się gdzieś śpieszą. Nikt nie ma czasu, by po prostu zatrzymać się i poświęcić choć chwilę na wdech. Spokój i zastanowienie się jeszcze raz. Spoglądając na bransoletkę przypominałabym sobie, że wystarczy zatrzymać się na chwilę, żebym znowu nie popełniła tego samego błędu. Byłabym szczęśliwsza. Odrobina szczęścia na delikatnym bordowym sznureczku. Tylko tego pragnę :) – moje uzasadnienie wyboru akurat takiego słowa.
Pytanie na dzisiaj: Co sądzicie o kosmetyku do włosów:  got2b Blow It Straight firmy Schwarzkopf ?? Czy któreś z was go już wypróbowała? Warto kupić ?
To tyle na dzisiaj Pa :****

8 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za ciepłe i motywujące do dalszej pracy słowa ;) W wolnej chwili obiecuję przejrzeć Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super makijaż :)
  Bransoletka jest świetna, śliczna! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny makijaż i bransoletka ! ;D Kosmetyku takiego nie testowałam , dlatego też nic nie mówię xd
  + zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna bransoletka! Chyba się na nią skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O! Odważny makijaż :) Fajnie, że są takie imprezy, można zaszaleć z wyglądem :)
  Ta bransoletka jest obłędna :D
  Zapraszam na mój blog retro: http://sylviainretroarea.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. nie wiem czy bym się skusiła na taki make up !
  ale ciekawie :>

  OdpowiedzUsuń