sobota, 26 maja 2012

019. Dzień Matki- piękny dzień!

Jestem "napakowana" pozytywnymi emocjami, więc właśnie taka będzie notka. Dzisiejszy dzień był jednym z najlepszych. Na prawdę ! Bez wyolbrzymiania czułam się HAPPY przez ponad 95 % czasu ( rzadkość w moim przypadku).
Obudziłam nie przepiękne słoneczko, potem pojechałam z Karoliną na zakupy. Za parę dni pojawi się notka poświęcona zdobyczom. Obiecuje.
Zrobiłyśmy mnuuusto fotek, które wiążą się z przyszłą niespodzianką na blogu. Ale o tym w swoim czasie. Po powrocie (muszę się pochwalić) upiekłam z bratem przepyszne babeczki. Fajnie było patrzeć na członków rodziny z tzw. bananami na twarzy :) Dzień Matki to jeden z najważniejszych dni w roku. Mamy okazję podziękować, docenić i sprawić przyjemność naszym kochanym Mamą. Przesyłam Najlepsze życzenia Mamom, dzięki którym codziennie uczymy się czegoś nowego. Choćby czerpać radość z drobiazgów.

Sorry za jakość, ale zależało mi na tym, żeby post pojawił się jeszcze dzisiaj. Są oczywiście różyczki. Zrobiłam papierowego łabędzia, a do środka włożyłam pięknie pachnące suszki w kuli. Mama była bardzo zadowolona. W końcu nie liczy się ilość cyferek na cenie prezentu, tylko pamięć i uczucie....

Na koniec chciałam serdecznie zaprosić na bloga www.Aieaa.blogspot.com
To da mnie bardzo ważne. Pierwszy blog, z którym zaczęłam współpracę i już widze efekty :) To świtny i ciekawy blog. Jak widzicie z pięknym nagłówkiem:) Ewa to świtna blogerka, która pomaga początkującym blogowiczom, takim jak ja !!

Ps. Jeśli będzie ktoś chciał chętnie pokażę w przyszłych postach jak się robi takie łabędzie:D
Dobranoc :*

5 komentarzy:

 1. Heej :) Świetna notka :D Co do twojego pytania na moim blogu ... Będzie nowe opo, ale jeszcze nie wiem kiedy. Co prawda mam już parę pomysłów, lecz trochę brak mi czasu na zajęcie się nimi. Jestem w trzeciej klasie gim, w związku z czym mam na głowie zakończenie trzecich klas i polonez Jak coś stworzę, dam znać.

  Czekam na next *-*


  p.s.: Świetny pomysł z tymi poznokciami z ozdobą z gazety . Muszę przyznać, że efekty są jeszcze lepsze niż się spodziewałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie tutaj :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To cieszę się bardzo, że byłaś taka szczęśliwa! Mam nadzieję, że Ci to zostanie na zawsze! ;)
  Pewnie, że liczy się pamięć i uczucie! :D
  Łabędź jest piękny i pomysłowy. Z chęcią bym zobaczyła jak go się robi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Akrylowymi, ale to był pierwszy raz :) powinny się trzymać :))
  również dodaję :)

  OdpowiedzUsuń